loader image

OFSETINĖ, SKAITMENINĖ, PLOTERIUOTA

SPAUDA

Spausdiname ir mažais, ir dideliais tiražais.

Spaudos darbams naudojame įvairų popierių ir kitas medžiagas

Patarsime, kokias medžiagas geriausia rinktis Jūsų planuojamam darbui spausdinti, taip pat sumaketuosime, atliksime visus dizaino darbus.

Mes spausdiname :

  • Skrajutes; brošiūras; bukletus; lankstukus; paslaugų ir reklaminius katalogus; reklaminius lapelius; plakatus; tentus; reklaminius žurnalus; knygas; nuolaidų korteles; kalendorius (sieninius, stalinius, kišeninius); maišelius; popierines vėliavėles; atvirutes; kvietimus; padėkas; bilietus; sąskaitas faktūras; kasos pajamų orderius; firminius blankus; blankus ant savekopijuojančio popieriaus; firminius vokus; įpakavimo dėžutes; reklaminius aplankalus; lapelius blokeliuose (reklaminiai lapeliai blokelyje); informacinius lipdukus; etiketes ir kita.


Kalbant apie popieriaus storius daugeliu atvejų naudojamas GSM terminas. GSM yra santykinė dimensija, kuri reiškia kiek gramų svers kvadratinio metro dydžio lapas (Grams per Square Meter). Labai patogu naudoti vieną priimtiną dimensiją, kad visi vienodai suprastų apie ką yra kalbama, tačiau naudojant GSM vienetus derinant popieriaus storius galima nesunkiai suklysti. Galbūt jums tai bus naujiena, bet GSM neapibrėžia popieriaus storio.
Iš pirmo žvilgsnio viskas gali atrodyti labai paprasta – kuo sunkesnis popierius tuo jis bus storesnis. Tačiau taip tikrai nėra. Viskas priklauso nuo popieriaus TANKIO. Popieriai gaminami skirtingais būdais ir iš skirtingų pluoštų, todėl tos pačios gramatūros popierių storis gali gana stipriai skirtis.

Užsisakyk internetu. Išbandyk!

Copyright © 2015-2021 GOLD FUTURE TRENDS All Rights Reserved

Language...

Negalite nukopijuoti šio vaizdo, nes yra autorių teisių saugomas vaizdas :)