loader image

REKLAMOS PASLAUGOS VERSLUI

PROMO PASLAUGOS

Patikėkite šią misiją mums!

Promo komanda – tai profesionalūs, išsilavinę, išvaizdūs bei charizmatiški asistentai. Kiekvienam renginiui ar promo akcijai kruopščiai atrenkame asistentus, juos apmokome.

Priklausomai nuo kliento poreikių, dirbame nuo promo akcijos scenarijaus sukūrimo iki galutinio tikslo įgyvendinimo. Kiekviena įmonė iškelia skirtingus tikslus ir reikalavimus, todėl kiekvienu atveju pritaikome individualius sprendimus.

Reklaminėms promo akcijoms pasitelkiami:

  • Prekinio ženklo ambasadoriai
  • Personažai
  • Cirko artistai
  • Šokėjai
  • Modeliai
  • kiti teminiai veikėjai

Mūsų klientai

Dirbame su žinomiausiais Lietuvos ir pasaulinio lygio prekiniais ženklais Maxima, Sanitex, Eika, Šviesa, taip pat ir su mažesnėmis įmonėmis, nišinių produktų gamintojais ir paslaugų teikėjais. Galime aprūpinti promo komanda vienkartinius, pilotinius ir tęstinius projektus – pramogų ir sporto renginius, parodas, naujas ir po rekonstrukcijų atidaromas parduotuves, produktų pristatymus, kitus viešus ir uždarus privačius renginius.

Patirtis

Per 5 metus sutelkėme stiprią ir sėkmingą promo komandą todėl esame drąsūs žinodami kaip pasiekti reklamos tikslus.
Esame lyderiaujanti promo agentūra Vilniuje galinti pateikti platų spektrą aptarnaujančio persanalo įvairių tipų renginiams, patirčių kampanijoms bei naujų produktų ir paslaugų pristatymui. Esame reiklūs atrinkdami kandidatus šiam darbui. Promo komandos merginos ir vaikinai reklaminėms kampanijoms yra parenkami pagal susijusius pomėgius ir interesus, mėgstantys produktą ar paslaugą, prekinį ženklą su kuriuo dirba. Prieš reklamines akcijas, komanda išsamiai supažindinama su apmokoma, tam kad galėtų profesionaliai, autentiškai ir su entuziazmu pateikti žinią kurią jūs norite paskleisti. Tai užtikrina artimesnio ryšio sukūrimą su tiksline auditorija nei tai gali įprasta reklama televizijoje ar internete. Po renginio iš karto pateikiame ataskaitą apie grįžtąmąjį ryšį ir vartotojų atsiliepimus.

Dirbame visoje Lietuvoje

Esame reklamos ir promo agentūra įsikūrusi Vilniuje. Mūsų promo komandos dirba ne tik Vilniuje, bet ir renginiuose, organizuojame promo akcijas Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose miestuose. Galime skleisti koordinuotą reklaminę kampaniją vienu metu visoje Lietuvoje.

 

Pasikalbėkime!

8 687 72199

Copyright © 2015-2021 GOLD FUTURE TRENDS All Rights Reserved

Language...

Negalite nukopijuoti šio vaizdo, nes yra autorių teisių saugomas vaizdas :)