loader image

REKLAMOS PASLAUGOS VERSLUI

DEGUSTACIJOS IR PREZENTACIJOS

Išskirkite savo produktą pasiūlos jūroje!

Norite, kad jūsų produktas atsirastų pirkėjo krepšelyje ir taptų mėgiamas?

Žinome kaip!

Žmonės dažnai nesiryžta įsigyti naują, nežinomą produktą, nes nežino, ar jis pateisins jų lūkesčius.

Visada tai, kas nežinoma, neišbandyta, kelia savotišką nerimą.

Mes padedame pirkėjui maloniai apsipirkti, atkreipdami dėmesį ir išskirdami jūsų produktą iš visos prekių pasiūlos.

 

Kodėl verta?

Degustacijos-prezentacijos metu sužinoma vartotojų nuomonė apie gaminį, išgirstamas vertinimas ir atsižvelgiant į pastabas, tobulinamos gaminio savybes, pakuotė ar kitos prekinės išvaizdos detalės.

Naujų maisto produktų ir paslaugų prezentacijos suteikia naujausią ir aktualiausią informaciją apie pirkėjų nuomonę ir lūkesčius.

Mes padedame vartotojams atrasti ir pamėgti jūsų naujus produktus ar paslaugas. Pateikiame produkto išskirtines savybes ir privalumus, parodome kaip naudotis ir paaiškiname kuo jūsų prekė nauda vartotojui, kuo ji geresnė nei kitos.

Vykdant degustacijas, prekių pardavimai šokteli kelis kartus, todėl manome, kad degustacija yra efektyvus būdas populiarinti savo produkciją ir prekės ženklo žinomumą.

Degustacijas vedantys darbuotojai yra išsilavinę, motyvuoti, žino techniką kaip apklausti vartotojus, apibendrinti jų patirtį ir įspūdžius ir visus šiuos duomenis pateikti jums aiškioje ataskaitoje.

Kava, traškučiai, gėrimai, IT technologijos ar sveikatos paslaugos. Pasirūpinsime, kad bet kokios srites produkto reklama pasiektų tinkamus vartotojus iš kompetetingų degustacijų vedėjų ir asistentų, kurie yra gerai susipažinę ir naudoja tą prekę, ir svarbiausią, ją mėgsta.

Degustacijas ir akcijas organizuojame produktyviausiose prekybos vietose, tokiu laiku kai vartotoją sudominti yra didžiausia tikimybė.

Gebame dirbti taip, kad net ir trumpas bendravimas ilgam palieka teigiamą įspūdį ir prekinio ženklo siunčiamą žinutę pirkėjo atmintyje.

Degustacijų organizavimas parduotuvėse

Organizuojame degustacijas visoje Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose miestuose. Dirbame su vartotojų mėgstamais greito vartojimo prekių ženklais – Mėsos meistrai, Mon Ami, Whiskas, Pedigree, Viko, Ilzenbergas. Kuriame ir gaminame visą reikalingą reklaminę atributiką degustacijoms vykdyti.

 

Esame pasiruošę Jūsų projektui – susisiekite!

Copyright © 2015-2021 GOLD FUTURE TRENDS All Rights Reserved

Language...

Negalite nukopijuoti šio vaizdo, nes yra autorių teisių saugomas vaizdas :)