loader image

KĄ KALBA APIE MUS?

KĄ KALBA APIE MUS?

“Mėsos Karaliaus” naujų produktų įvedimas į rinką

Reklaminio staliuko dizainas ir gamyba, drabužių su spauda gamyba. Produktų prezentacijų/degustacijų organizavimas prekybos tinkluose didžiuosiuose prekybos centruose visoje Lietuvoje.

Esate šauniausia promo komanda. Asmeniškai nuo manęs – komandai linkėjimai didžiausi, taip ir toliau! Promo komandoje dirbo labai gražus duetas, vaikinas su mergina. SUPER!!! Iškalbos abiem netrūksta! Šaunuoliai

Rūta Gajevskienė

Marketingo vadovė Lietuvoje, lihavyrst

“Ilzenbergas” biodinaminio ūkio produktų prezentacijos

Produktų įvedimas į rinką, degustacijų organizavimas prekybos tinkluose, nestandartinės prezentacijos šventėse

2016 metų rudenį į mažmeninės prekybos tinklą įvedinėjome naują prekybos ženklą ir 25 maisto produktus, susijusius, su šiuo ženklu. Kai lapkričio mėnesį pasirašėme bendradarbiavimo sutartį su įmone “Gold Future Trends” išsprendėme keletą labai svarbių uždavinių, tai žmogiškieji resursai, profesionalus, atsakingas požiūris ir nuoširdus bendravimas. Per nepilnus tris mėnesius įvedėme savo produkciją į rinką, praplėtėme asortimentą, o taip pat stipriai apribojome konkurentų veiklą. Bendradarbiavimas su įmone “Gold Future Trends” leido sutaupyti lėšų reklamai ir greičiau pasiekti suplanuotą tikslą.

Jonas Dalis

Direktorius, "Ilzenbergas” biodinaminis ūkis

“Litexpo” knygų mugė

Mūsų “promo” komanda atstovavo “Šviesa” prekinį ženklą knygų mugėje, kvietėme lankytojus fotografuotis prie mūsų mobilaus stendo ir dalinome nuolaidų kuponus.

„Studijos 2017“ mugėje „Litexpo“, komanda sudirbo labai gerai : Martyna puiki fotografė, o Karina puikiai išmano savo darbą, šauniai dirba su žmonėmis. Merginos minėjo, jog Greta turi mažiausiai patirties šioje komandoje, tai ir jautėsi, jog jai nedrąsu, bet viskas buvo gerai ir greitai prisitaikė prie komandai pavestų darbų, ypač kai manęs šeštadienį išvis nebuvo, nes pakirto gripas, mane pavadavo kolega, tai žinau, jog puikiai susitvarkė su užduotimis. Dėkui jums už tokį greitą sureagavimą ir paslaugas – tikrai kreipsiuosi į jus ateityje ir rekomenduosiu kitiems.

Gintarė Alaburdaitė

Produktų vadovė, "Šviesa” knygų leidykla

Copyright © 2015-2021 GOLD FUTURE TRENDS All Rights Reserved

Language...

Negalite nukopijuoti šio vaizdo, nes yra autorių teisių saugomas vaizdas :)